Οι 10 πιο καυτές αθλήτριες των Ολυμπιακών Αγώνων

Οι 10 πιο καυτές αθλήτριες των Ολυμπιακών Αγώνων

Είτε ανέβουν στο βάθρο, είτε όχι... κατέκτησαν ήδη μια θέση στην καρδιά μας!




Jacqueline Carvalho (Βραζιλία, Βόλεϊ)

 

#Repost @adidasbrasil with @repostapp ??? O ar quente do Rio se encontra com as aguas geladas de suas praias. E o resultado? As novas estampas da adidas + @salinasrio Hoje, nas lojas. #suoresal

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Jaque Carvalho (@jaque1212) στιςΙούλ 12, 2016, 6:30μμ PDT


Serena Williams (Η.Π.Α., Τένις)

 

Love sexy strong pictures. #selfmagazine

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Serena Williams (@serenawilliams) στιςΑύγ 2, 2016, 11:26πμ PDT

 

I’ve been wearing Berlei Sports Bras for over 10 years and am so excited that they will be available in the US in August!!

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Serena Williams (@serenawilliams) στιςΙούλ 26, 2016, 2:36μμ PDT


Aly Raisman (Η.Π.Α., Ενόργανη γυμναστική)

 

OLYMPIC TRIALS HERE WE COME!!! Rooming with @madison_kocian ????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Alexandra Raisman (@alyraisman) στιςΙούλ 5, 2016, 2:27μμ PDT


Shelina Zadorsky (Καναδάς, Ποδόσφαιρο)

 

Had some fun with my sister's wonderful wedding photographer ??. @vcm.photography you're the best! Thank you ??

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Shelina Zadorsky (@shelinaz) στιςΑπρ 20, 2016, 5:17μμ PDT

 

Canada vs Brazil today!!! Cannot wait to play at home with #CanWNT. Toronto, see you soon ??????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Shelina Zadorsky (@shelinaz) στιςΙούν 4, 2016, 11:05πμ PDT


Ellen Hoog (Ολλανδία, Χόκεϊ επί χόρτου)

 

Pupmag

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ellen Hoog (@ellen_hoog) στιςΣεπ 6, 2014, 8:47πμ PDT

 

?????? credits: @elmarkrop fotografie, @fabiennejans make-up en @lisadymph styling #inperfecteconditie

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Ellen Hoog (@ellen_hoog) στιςΙούλ 25, 2015, 10:34πμ PDT


Natasha Hastings (Η.Π.Α., Στίβος)

 

When you feel too official at #Preakness. Had a great time this weekend with my @underarmour family at the race track for Hospitality Weekend! ?????? #TeamUA

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Natasha Hastings (@natashahastings) στιςΜάι 22, 2016, 7:35πμ PDT


Darya Klishina (Ρωσία, Άλμα εις μήκος)

 

Mood?????? @skullcandy_europe #stayloud

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης The official Darya Klishina (@dariaklishina) στιςΙούλ 3, 2016, 1:11μμ PDT

 

Was a beach time ??????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης The official Darya Klishina (@dariaklishina) στιςΝοέ 8, 2015, 6:55μμ PST


Emma Coburn (Η.Π.Α. Στίβος)

 

"So you want me to run 3,000m AND jump over stuff? Oh...okay" ?? #steeplechase ?? @jeffcohenphoto

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Emma Coburn (@emmacoburn) στιςΙούλ 24, 2016, 6:28μμ PDT


Amber Hill (Μεγάλη Βρετανία, Σκοποβολή)

 

Proud to be a part of @bluebellaofficial Strong is Beautiful campaign to raise awareness of young girls dropping out of sport because of changes in their body type. Through school I was very overweight but by getting into sport my body type has change and my confidence grew massively! I hope I can spread the message STRONG IS BEAUTIFUL! O??????? http://bit.ly/bluebellaBSBBtw . . #bluebella #lingerie #underwear health #fitness #fit #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #health #healthy #instahealth #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #eatclean #exercise

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Amber x (@amberjohill) στιςΙούν 28, 2016, 11:02πμ PDT


Kassidy Cook (Η.Π.Α., Καταδύσεις)

 

Just another dog pic on #NationalPuppyDay O???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kassidy Cook (@kassidycook13) στιςΜάρ 23, 2016, 12:09μμ PDT

 

Video proof that I'm not just having roomie dance parties with @jessicaparratto here at the Olympics ?? #Training #ButAlsoDanceParties #TeamUSA #rio2016????

Ένα βίντεο που δημοσίευσε ο χρήστης Kassidy Cook (@kassidycook13) στιςΙούλ 30, 2016, 10:10πμ PDT