Η φαν της Disney που πλήρωσε $10,000 για να γίνει μια πραγματική πριγκίπισσα

Η φαν της Disney που πλήρωσε $10,000 για να γίνει μια πραγματική πριγκίπισσα

Κάποιοι έχουν εθιστεί με τα διαχρονικά παραμύθια, περισσότερο απ'ότι νομίζεις

...όπως για παράδειγμα η Sarah Ingle! Της αρέσει η Ariel, η Belle, η Elsa... αλλά και πολλές άλλες όπως θα δεις παρακάτω. 

Με καλό μακιγιάζ, 17 κοστούμια από πριγκίπισσες ραμμένα στα μέτρα της, αγάπη για το cosplay... και έξοδα που φτάνουν τα $10,000.... τα κατάφερε: 

 

Got ???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΙούλ 25, 2016, 7:55πμ PDT

 

Mermaids love weekends, too. ?????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΙούλ 8, 2016, 9:44μμ PDT

 

Happy 17th birthday to my sister @faith_ingle ???? I'm not the only princess in the family. ?? I hope you have extra good luck at Speech and Debate Nationals today!!! ??????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΙούν 16, 2016, 6:38πμ PDT

 

Trimmed Anna's bangs today. ???? Now I don't have to pull them to the sides or completely cover my eyes. ?? Woot, woot! Now Anna can see?! I call that a win. ?????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΙούν 4, 2016, 4:54μμ PDT

 

?I don't know when. I don't know how. But I know something's starting right now.?????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΜάι 31, 2016, 7:56πμ PDT

 

???I don't care what they're going to say.???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΜάι 18, 2016, 9:43πμ PDT

 

???Be the good girl you always have to be. ???

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΜάι 11, 2016, 9:06πμ PDT

 

I can't believe there's snow in the forecast this weekend. ?? It's been in the 70s and Sunday is May! Elsa, is that you? ?????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΑπρ 27, 2016, 8:09πμ PDT

 

Life is de bubbles. ???? My little friend @under_the_sea_sebastian came to visit. ????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΜάι 8, 2016, 7:42πμ PDT

 

With my favorite little buddy! ???? Ariel is her BFF, but she has many princess friends that come to visit her. ?? I seriously love this little girl to pieces. ??????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΑπρ 3, 2016, 9:59πμ PDT

 

It's #FBF so here's a little compilation of a few of my favorite princess photos. ??

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Sarah Ingle (@sarah_e_ingle) στιςΦεβ 19, 2016, 7:39πμ PST