5 συλλαβές που θέλει να ακούσει η Kelly από εσένα

5 συλλαβές που θέλει να ακούσει η Kelly από εσένα

Ξεκίνησες ήδη να συλλαβίζεις; Ακόμη μετράς με τα δάχτυλα;

Με έδρα την Νέα Υόρκη, η Kelly Thomas είναι ένα πολλά υποσχόμενο μοντέλο. Αυτό άλλωστε φαίνεται ήδη και από τους 50.000 followers που έχει αποκτήσει στο Instagram. 

 

happy 4th????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΙούλ 4, 2016, 12:20μμ PDT

Αλλά εδώ είσαι για να μάθεις τι θέλει να ακούσει από εσένα - πριν πάμε όμως εκεί, η Kelly θέλει να έχεις χιούμορ (και να την κάνεις να γελάει), ωραία μάτια, να προσέχεις το σώμα σου και να έχεις και ωραία χέρια - πάντως αν την κάνεις να γελάει (το χιούμορ δηλαδή) να ξέρεις πως θα πάρεις το κλειδί για την καρδιά της!  

 

a little @codymcgibbon magic ??

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΙούν 10, 2016, 8:00πμ PDT

Τι απαιτεί λοιπόν η Kelly; Τι θέλει από εσένα να μην ξεχνάς;

Η Kelly θέλει περισσότερα ΠΡΟ-ΚΑ-ΤΑΡ-ΚΤΙ-ΚΑ!

Γιατί όσο αυξάνεται η ανυπομονησία... το αποτέλεσμα θα είναι πιο καυτό...:

 

still in denial that the weekend is over???? #mdw @beachriot ?? @kaitlinrthomas

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΜάι 31, 2016, 4:30μμ PDT

 

nature does not hurry, yet everything is accomplished. ?????? #myhappyplace #nature #healing @adamkingphotos

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΑπρ 27, 2016, 4:34μμ PDT

 

??????#goodnightworld ??by: @peter_rosa

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΜάρ 8, 2015, 6:34μμ PDT

 

?? @adamkingphotos

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΜάι 3, 2016, 4:12μμ PDT

 

?? #humpday

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΜάι 18, 2016, 1:59μμ PDT

 

your life is worth much more than gold? @camsjournal #feeltherain #bobmarley #love #onelove #livemarley

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΟκτ 7, 2015, 2:15μμ PDT

 

pretending summer isn't over ???? @luey78 wearing @beachbunnyswimwear

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΣεπ 23, 2015, 2:03μμ PDT

 

because Friday. ?????? @jallswim @erinlucasdirectorofficial

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΜάρ 18, 2016, 3:11μμ PDT

 

ballet cheeky on this hump day with [email protected]_rosa @stephanierulez #fit #cheeky #ballet #fitness #humpday

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΙούλ 22, 2015, 2:15μμ PDT

 

ocean air, salty hair ??????

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΙούλ 23, 2015, 8:02μμ PDT

 

and everybody's watching her...but she's looking at youuu??

Μια φωτογραφία που δημοσίευσε ο χρήστης Kelly Thomas (@kellynthomas) στιςΙούν 22, 2016, 2:12μμ PDT

 

????adios 305